Stream Rádio Slovensko
Online stream v rozlíšení 288p, 576p a 720 HD:

Novinky

25.
máj/14
Šampionát vyhral najlepší tím
Šampionát vyhral najlepší tím Zlato tentoraz patrí skutočne tým najlepším. Rusi odohrali na svetovom šampionáte 2014 presne desať zápasov a vyhrali desaťkrát v riadnom čase!
25.
máj/14
Finálový zápas zatienili sporné verdikty rozhodcov
Finálový zápas zatienili sporné verdikty rozhodcov Rozhodcovia boli viditeľní aj vo finálovom zápase práve skončeného šampionátu medzi Ruskom a Fínskom.
25.
máj/14
video
Rusi zvládli aj finále a získali majstrovský titul bez straty bodu!
Rusi zvládli aj finále a získali majstrovský titul bez straty bodu! Rusko - Fínsko 5:2. Zborná nenašla premožiteľa ani vo finálovom zápase. Rusi sa síce chvíľu báli o výsledok, no nakoniec zaslúžene zvíťazili.
25.
máj/14
video
Bronz putuje do Švédska
Bronz putuje do Švédska   Majstri sveta z minulého roka boli síce sklamaní, že nemohli obhajovať svoj honor, ale aspoň si napravili chuť ziskom bronzových medailí po víťazstve nad Českom 3:0.
25.
máj/14
Fíni hrajú v play-off ako vymenení, zastavia ich vo finále Rusi?
Fíni hrajú v play-off ako vymenení, zastavia ich vo finále Rusi? Fínski hokejisti pôsobia dojmom, akoby skupinová fáza a play-off boli dva rozdielne turnaje. Rusi predvádzajú rovnakú dominanciu ako pred dvomi rokmi.
25.
máj/14
Švédsko je v súboji o bronz favoritom
Švédsko je v súboji o bronz favoritom Ak by Švédi neprišli o svoju neporaziteľnosť v základnej skupine, hrali by dnes o zlato. Čaká ich však súboj o bronz.
25.
máj/14
Českí hráči si sypú popol na hlavu, na Fínov nemali
Českí hráči si sypú popol na hlavu, na Fínov nemali Českí hokejisti sú po včerajšej prehre v semifinále s Fínmi veľmi sklamaní. Uznali však, že to nebol výkon hodný postupu do finále.
24.
máj/14
video
Fínske čaro pokračuje, severania idú do finále
Fínske čaro pokračuje, severania idú do finále Majster sveta z roku 2011 z Bratislavy a víťaz Euro hockey tour v tejto sezóne po štvrťfinále výborne zvládol aj semifinále. Čechom nedal najmenšiu šancu a po víťazstve 3:0 bude hrať o zlato po prvý raz v histórii proti Rusku.
1 1 2 ďalšia
 
Design, © 2014 RTVS, Powered by Cyclone3 XUL CMS